Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Świetnie się prezentują w miejscach urządzonych nowocześnie, a we wnętrzach klasycznych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji.

Oferujemy szeroki asortyment delikatnych tkanin i materiałów naturalnych w połączeniu z różnorodnymi kolorami i wzorami dają ogromne możliwości wyboru rolety, która spełni rolę zarówno dekoracyjną jak i zasłaniającą. Rolety rzymskie mogą być wykonane z dowolnej tkaniny lub kombinacji tkanin. Dobrze komponują się w połączeniu z panelami ściennymi i podłogowymi, zasłoną lub firaną.

Są wspaniałą alternatywą typowych zasłon, których montaż jest problemem, gdy boczne ściany mają ograniczoną powierzchnię.

Poniżej prezentyjemy Państwu wzory oraz kolorystykę oferowanych przez nas tkanin. W celu dokładniejszego zapoznania się z nimi zapraszamy do naszej siedziby aby przejrzeć katalog z próbkami tkanin.