Firma Tendex jest pierwszą powstałą firmą produkującą rolety na rynku elbląskim. Olbrzymie doświadczenie jakie zebraliśmy przez ponad 20 lat funkcjonowania firmy, pozwala nam zaproponować Państwu odpowiednie i dobre produkty za rozsądną cenę.

Naszą firmę cechują profesjonalnie wykonane, dobre produkty, dodatkowo świadczymy szereg usług, które mają wpływ na kompleksowość naszych prac.

  • Wycena i doradztwo – wybór rolet, żaluzji, okien czy parapetów często jest niełatwym zadaniem. Znajomość materiałów, kontrasty kolorystyczne i popularne zastosowania, pozwalają nam po uprzednim poznaniu Państwa gustów zaproponować odpowiednie rozwiązania.

  • Pomiary – zakup okien, rolet czy też parapetów jest związany z profesjonalnym pomiarem musi on uwzględniać wiele czynników, mający później bezpośredni wpływ na końcowy wygląd montowanych produktów. Nasza firma, nawet w sytuacji, gdy klient podaje swoje pomiary - weryfikuje je.

  • Montaż – wszystkie produkty firmy Tendex są montowane przez naszych pracowników. Montaż rolet, żaluzji jest wliczony w cenę produktu. W przypadku okien i parapetów stosujemy proste i przejrzyste zasady wycen usługi montażu. Rolety i żaluzje montujemy zwykle w ciągu 1-3 dni od zamówienia!

  • Gwarancja – na nasze produkty dajemy różne okresy gwarancji. Rolety, żaluzje objęte są 24 miesięczną gwarancją. Okna posiadają 5 lat gwarancji. W jednym i drugim przypadku jest to spory czas, który zazwyczaj weryfikuje wady materiałowe.

  • Wymiana – w przypadku rolet istnieje możliwość wymiany wzoru materiału. Możliwość ta sprawdza się zwłaszcza przy remontach pomieszczeń. Odmalowanie pokoju, zmiana kolorystyki, wymiana materiału rolet, powoduje, że dom, mieszkanie zawsze wyglądają tak jak Państwo tego chcą.

  • Naprawy – nasza firma wykonuje również naprawy pogwarancyjne, a także w miarę możliwości naprawy nie naszych produktów. Staramy się aby firma Tendex była lekarstwem na wiele Państwa potrzeb i problemów.