Okna i drzwi nadają charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Położenie, proporcje, forma i kolor okien wpływają na estetykę budynku. Przy wyborze okien nie można godzić się na kompromisy. Trzeba znaleźć rozwiązania, które od razu zagwarantują wysoki komfort życia.

okno.jpg

Wbrew pozorom okna PCV są produktem o dużej złożoności. Oferujemy Państwu stolarkę okienną PCV 5-komorową i 6-komorową. Obydwa systemy gwarantują podwyższoną sztywność profili nie dopuszczając do ich odkształcania oraz zapewniają stabilność okna. Wyjątkowy w swoim rodzaju kształt komór, wzorowany jest na najlepszych rozwiązaniach natury - przypomina plaster miodu. Dzięki tej technologii nasze profile zapewniają wysoką izolację termalną i akustyczną oraz minimalizują emisję CO² przez co ograniczają zużycie energii.

Hałas jest przyczyną chorób i dolegliwości. Nasze okna zapewniają idealną ochronę akustyczną. W zależności od stopnia dźwiękoszczelności okna dzieli się na sześć klas izolacji dźwiękowej. Im wyższy numer klasy izolacji, tym lepsze zabezpieczenie przed hałasem. A więc im większa część energii akustycznej jest pochłaniana przez okno tym mniej hałasu może przedostać się do wnętrza pomieszczenia. Ważnymi czynnikami, które wpływają na przepuszczanie dźwięków są: odpowiedni dobór szyb i ram oraz odpowiedni sposób uszczelnienia szpar przy montażu.

Profile PCV są urozmaicone kolorystycznie, dzięki czemu można dostosować kolor okna do koloru ścian lub elewacji. Kolorowymi profilami okiennymi kładziemy akcenty w organizacji fasady. Budynki usługowe stają się eleganckie i przykuwają wzrok. Kolorowe profile nie tylko podkreślają kształt drzwi i okien, ale nadają im niepowtarzalny charakter, estetykę oraz harmonijny wygląd. Są ekstremalnie odporne na warunki atmosferyczne, nie wymagają specjalnej konserwacji i są bardzo łatwe w pielęgnacji.

Oferujemy Państwu do wyboru okleiny o kolorystyce: